دفتر پایانی سال 1388

سال 88، سالی پر از استرس و خستگی بلاخره داره تمام می شه و من از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم سال 1389 با آرامش شروع شود و جزء زیباترین ها باشه برای من.

الان که دارام این متن را می نویسم خاطرات سال 88 یکی یکی داره از جلو چشمم رد می شه و بعضی مواقع ابخندی هم به صورتم نقش می بنده.

سال 88 با مسافرت به تهران شروع شد و بعد از سفری 5 روزه تهران ، دید و بازدید و از تاری 15 فروردین هم به خاطر امتحان زبان سره کار نرفتم و حدود 4 ماهی تو خونه درس می خوندم. هیچ وقت سفر مجدد به تهران برای کلاس زبان با یک استاد خصوصی را فراموش نمی کنم، چون اون کلاس تونست خیلی به من کمک کنه.

آخرهای تیر ماه بود که با خانواده خودم و نادر رفتیم شمال و چه سفر به یاد ماندنی بود، بعد از سفر هم مجدد برگشتم سره کار و کار و خستگی و استرس و ... دوباره شروع شد.

تو سال 88 دوبار امتحان IELTS دادم اما متاسفانه هیچکدومشون نمره های مورد نظر من نبودند و امیدوارم تو سال جدید بتونم به نتیجه دلخواهم برسم ( تاریخ امتحان 30/8 و12/1)

ماه بهمن و اسفند هم که همش ماموریت و تنهایی و یک جورایی هم خرید  و خانه تکونی بود که خدا را شکر اینها هم به خوبی تمام شد.

خدای مهربان، کمک کن که سال جدید با آرامش و صبر و استقامت برای من شروع شود . مرا یاری بده که بتوانم پل های روبرویم را با خوبی پشت سر بگذارم. خدای مهربان، سلامتی و سعادت را برای خانواده خودم، نادر ، خانواده نادر و همه دوستانم آرزو می کنم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز و سلامت و پر سعادت باشند.

پیشاپیش سال نو را به همگی تبریک می گویم.

 

/ 6 نظر / 7 بازدید
آرمان

سلام. خوبی؟ مرسی که سر زدی و لینک کردی. تو تمام IELTS ها و امتحانات امسال بالاترین نمره رو برات آرزو می کنم. برات یه دنیا شادی آرزو می کنم[گل][لبخند]

افرا خاتمی

سلام دوست عزیزم سالی پر از خیر و برکت و صحت و سلامتی برات آرزو می کنم انشااله شاد باشی و سلامت [گل]

آرش

_______¤¤¤¤¤¤¤¤____________¤¤¤¤¤¤¤¤¤ _______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ _____¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤__¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ___¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤ __¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_________¤¤¤¤ _¤¤¤¤¤¤¤¤

پوریا(شبانه های بی تو)

با آمدنت بهار بر می گردد.... سلام سال نوی شما هم مبارک

دلتنگی های یک عمه

سلام[گل][گل][گل] سال بسیار خوبی را برایتان آرزومندم.[گل][گل] ما باز هم تولد داریم...تشریف بیاورید...قدمتان روی چشم[گل]

hooshyar

سلام دوست عزیز سال نو مبارک بهترین ها رو برات آرزو میکنم [گل]